Wypadek na Żwirki i Wigury w Sandomierzu

IMG_9169

Dnia 14 sierpnia 2014 roku około godziny 20:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Żwirki i Wigury. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, Organ Patrolowo-Interwencyjny Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu i zespół podstawowy ze Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach o/ Sandomierz.

Po dojeździe na straży na miejsce zdarzenia dowódca zgłosił do SK KP PSP, wypadek dwóch samochodów osobowych marki Mazda i BMW. Kierujący Mazdą nie zachował bezpiecznej odległości do poprzedzającego go pojazdu oraz nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, która była mokra po wieczornych obfitych opadach deszczu. W wyniku zdarzenia do szpitala zostały zabrane dwie osoby z BMW w stanie ogólnym dobrym. Po dojechaniu zastępów, BMW było poza pasami ruchu – na zatoczce autobusowej, a Mazda stała na prawym pasie ruchu. Zastęp GBA zajął się zabezpieczeniem Mazdy, a GLBA – BMW. W czasie działań ruch odbywał się lewym pasem na odcinku około 100m.

Działania trwały około godziny. Straż pożarna udała się po remizy po uprzątnięciu zalegającego pojazdu na drodze. Osób poszkodowanych, którym została udzielona pomoc medyczna to dwie.


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s