Sandomierska Komenda Powiatowa Policji dla WOŚP!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

Wczorajszego dnia, na hali sportowej, przy ulicy Patkowskiego, można było podziwiać umundurowanie policji oraz licytować gadżety wystawione przez sandomierskich stróżów prawa.

Jak to na stronie było napisane kilka dni przed 23. Finałem WOŚP, wszystko zostało spełnione:

„Jak co roku na terenie powiatu sandomierskiego, policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeprowadzona zbiórka pieniędzy ma zostać przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Również i w tym roku sandomierscy policjanci będą mieć swój wkład w zbieranie funduszy dla dzieci i seniorów. Do licytacji przekazali maskotki oraz fotografie aktorów z filmu „Ojciec Mateusz” z ich autografami. Przy scenach w Sandomierzu i Kleczanowie, mundurowi będą prezentować sprzęt będący na ich wyposażeniu. Najmłodsi uczestnicy WOŚP będą mogli przymierzać elementy umundurowania i obejrzeć wyposażenie służbowe policjanta. Podczas tego typu imprez ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszy się daktyloskopowanie. W tym roku będzie taka możliwość. Każde dziecko będzie mogło zrobić odbitkę swojej dłoni i zabrać ją ze sobą na pamiątkę.”

Policjanci sprzedali swoje rzeczy, a nawet sami przyłączyli się do innej licytacji. Można było podziwiać zestaw przeciw uderzeniowy, w takim można spotkać stróżów m.in. na zabezpieczeniach meczy. Przymierzali się zarówno młodzi, jak i starsi.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s