Pożar mieszkania – ul. Koseły 14

SAM_0167

 

 

 

 

Dnia 18.05 br. w bloku przy ul. Romana Koseły 14 na pierwszym piętrze zapaliło się mieszkanie. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG Sandomierz.

Po dojeździe zastępy GBA i GCBA na miejsce okazało się, że z mieszkania na pierwszym piętrze wydobywa się gęsty dym. Dowódca po rozpoznaniu zdecydował o wyważeniu drzwi przy pomocy „hooligana”, poprosił o zadysponowanie patrolu policji, zastępu OSP KSRG Skotniki oraz zespół ratownictwa medycznego

Strażacy po otworzeniu drzwi, przy użyciu linii szybkiego natarcia przystąpili do gaszenia łóżka będącego w mieszkaniu. Na miejsce dojechał zespół Podstawowy – 26 ze Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego o/ Sandomierz. Zadecydowano o podaniu drugiego prądu wody, przez okno, przy użyciu drabiny. Na miejsce dojechał patrol policji oraz zastęp GBA z OSP KSRG Skotniki.

Mieszkanie po około 30 minutach zostało ugaszone. Klatkę przewietrzono, oraz została udzielona pomoc jednej z mieszkanek. Akcja po około 1,5h została zakończona, a zastępy wróciły do remiz.

Przepraszamy za jakość: zdjęcia robione kamerą.

Video:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s