Pożar przy ulicy Koseły!

6

W noworoczny wieczór około godziny 19:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sandomierzu wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w jednym z bloków przy ul. Romana Koseły.

Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sandomierzu oraz patrol Policji. Po dojeździe zastępów na miejsce okazało się, że palą się zgromadzone śmieci na balkonie mieszkania, które znajdowało się na czwartym piętrze.

Strażacy natychmiast wyważyli drzwi i weszli do mieszkania, aby przy użyciu gaśnicy proszkowej ugasić pożar na balkonie. Po ugaszeniu pożaru strażacy zrzucili pozostałości z balkonu na ziemie i przelali wodą przy użyciu linii szybkiego natarcia.

O godzinie 19:44 działania zostały zakończone, a zastępy wróciły do swoich remiz. Do działań został zadysponowany również zastęp GBA z OSP KSRG Skotniki, który zabezpieczał powiat sandomierski w czasie działania zastępów PSP na w.w. akcji.


GALERIA

 

Treść: Michał Niezgoda[112Sandomierz]
Foto: Michał Niezgoda[112Sandomierz]

Reklamy

Informacje o Michał Karelus

Redaktor Naczelny oraz fotoreporter portalu 112Sandomierz - Ratownictwo powiatu sandomierskiego. Ratownik Wodny oraz pasjonat szeroko pojętego ratownictwa, a także fotografii.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s