Pożar budynku na ul. Armii Krajowej w Sandomierzu!

IMG_7642

W dniu 10.05.2016r. około godziny 12.40 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP odebrał zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków przy ul. Armii Krajowej w Sandomierzu.

Na miejsce zadysponowane zostały liczne siły i środki z JRG Sandomierz – w tym zastępy wracające z akcji w Skotnikach oraz również wracająca OSP Złota.

Po dojeździe rozpoznano pożar poddasza w budynku.  Natychmiast przystąpiono do działań gaśniczych, odłączony został prąd oraz podane dwa prądy wody. Po ugaszeniu źródła ognia rozebrana została izolacja poddasza w celu sprawdzenia, czy nie występują dalsze zarzewia ognia oraz dogaszenie pożaru.

Następnie budynek został sprawdzony przy pomocy kamery termowizyjnej oraz detektora wielogazowego. Po zakończeniu działań gaśniczych uszkodzony dach został zabezpieczony plandeką. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Działaniami na miejscu zdarzenia dowodził Komendant Powiatowy PSP. Nie było osób poszkodowanych. Ruch na ul. Armii Krajowej kierowany był przez przybyłą na miejsce zdarzenia Policje.

Teren powiatu zabezpieczała jednostka OSP Obrazów.


GALERIA

Reklamy

Informacje o Michał Karelus

Redaktor Naczelny oraz fotoreporter portalu 112Sandomierz - Ratownictwo powiatu sandomierskiego. Ratownik Wodny oraz pasjonat szeroko pojętego ratownictwa, a także fotografii.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s