Ważna umowa podpisana w czasie targów IFRE-EXPO w Kielcach!

Podczas pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych 2017 w Kielcach, Lubawa S.A. oraz amerykańska firma HDT Global podpisały umowę o strategicznej współpracy.

Podczas targów pożarniczych IFRE-EXPO w Kielcach można odwiedzić stoisko firmy Lubawa i dowiedzieć się więcej na temat współpracy polsko-amerykańskiej.

Spółka Lubawa rozpocznie w swoich zakładach produkcję systemów namiotowych takich jak AirBEAM, Base-X oraz DRASH. Systemy namiotowe wyróżnia uniwersalność i szybkość rozstawiania. Konstrukcja szkieletu namiotu pozwala na ich rozstawienie nawet w 5 minut lub 10 minut przez 2 osoby (w zależności od rozmiaru). Wspomniane linie produktów zawierają namioty o różnych rozmiarach i przeznaczeniu  – stanowiska dowodzenia, szpitale polowe, warsztaty polowe czy bazy noclegowe.

Dzięki współpracy polsko-amerykańskich spółek Siły Zbrojne oraz służby ratownicze mają szansę zamówienia namiotów w dowolnych konfiguracjach, rozmiarach i kształtach. Namioty „na zamówienie” będą produkowane w Polsce na licencji HDT Global i na zasadach wyłączności z prawem do wprowadzania własnych modyfikacji.

Grupa Lubawa jest jednym z wystawców na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych 2017 w Targach Kielce. Po podpisaniu umowy polska spółka może okazać się cennym partnerem dla firmy HDT Global. Atutem Lubawy jest to, że nigdy wcześniej Amerykanie nie posiadali dostępu do tkanin posiadających certyfikację europejską.

Informacje o Michał Karelus

Redaktor Naczelny oraz fotoreporter portalu 112Sandomierz - Ratownictwo powiatu sandomierskiego. Ratownik Wodny oraz pasjonat szeroko pojętego ratownictwa, a także fotografii.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s