Dachowanie samochodu osobowego na ul.Lubelskiej w Sandomierzu!

20991506_1439757479451420_925969604_o

Tuż przed północą 17 sierpnia br. do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego marki BMW.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy GBA z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sandomierzu (471[T]21 oraz 471[T]22), patrol Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, patrol Wydziału Ruchu Drogowego, Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu oraz zespół specjalistyczny Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach o/ Sandomierz.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że kierujący pojazdem osobowym marki BMW, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w przydrożną latarnie, wyrwał ją z ziemi oraz dachował.

Kierowca w ciężkim stanie został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do Szpitala Specjalistycznego im. Ducha Świętego w Sandomierzu.

Działania na miejscu zdarzenia trwały ponad godzinę. Na miejscu było również pogotowie energetyczne. Fachowcy zajęli się odłączeniem zasilania wyrwanej latarni.

Informacje o Michał Niezgoda

Redaktor Naczelny portalu fotografii ratowniczej 112Sandomierz. Pasjonat z Sandomierza. Pomysłodawca i współtwórca inicjatyw.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s